EU Servis nonstop – 24/7

SK Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

SK Servis nonstop – 24/7

O nás PEK-TK Slovakia

Špecialisti na chladenie a klimatizácie. Ponúkame servis 24/7 pre všetkých našich zákazníkov.

PEK-TK Slovakia

Novo založená slovenská spoločnosť PEK-TK Slovakia je pobočka českej spoločnosti PEK‑TK s.r.o., ktorá je autorizovaným dílerom značky Thermo King a FRIGOBLOCK, lídra vo výrobe teplotne riadených systémov v doprave.

PEK-TK Slovakia sa zaoberá predajom chladiacich jednotiek do dopravných prostriedkov a ponúka klimatizačné zariadenia do úžitkových vozidiel. Ako díler Thermo King zabezpečuje predajnú a technickú podporu značky Thermo King na území celej Slovenskej republiky.

Profesionálny zákaznícky servis, ako aj vysokú kvalitu servisných služieb zaručuje kvalifikovaný tím s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami, čo dokazujú aj získané početné certifikáty Thermo King.

Zákazníci prichádzajúci do PEK-TK Slovakia majú istotu, že svoje chladiarenské zariadenia odovzdávajú do rúk profesionálov, ktorí im pomôžu vybrať si zodpovedajúci model chladiacej jednotky, ich potrebám prispôsobia doplnkovú výbavu a postarajú sa o špičkovú servisnú starostlivosť. Odbornosť pracovného tímu potvrdzujú početné ocenenia udeľované výrobcom chladiacich jednotiek pre najlepších dílerov na svete.

V oblasti servisných služieb spoločnosť spolupracuje s Európskou servisnou sieťou Thermo King. Zákazníci Thermo King z celej Európy sa môžu spoľahnúť na našu pomoc 24 hodín denne.

Medzinárodná servisná sieť Thermo King

Thermo King je najväčšia sieť autorizovaných servisných stredísk, ktorý funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zákazníci Thermo King majú k dispozícii najväčšiu sieť autorizovaných servisných stredísk nachádzajúcich sa vo všetkých krajinách Európy. Každé z nich zamestnáva vyškolených a certifikovaných technikov, ktorí sú schopní vykonať servisný zásah 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Podrobné informácie o servisoch Thermo King na celom svete

Okrem toho, na ešte väčšie zabezpečenie prevážaného tovaru, majú naši zákazníci k dispozícii centrum Thermo Assistance Centre, ktoré je dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni na tel. čísle 00800 80 85 85.

Thermo Assistance Centre

Dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni

O nás

Slovensky hovoriaci pracovník Vám poskytne informácie kde sa nachádza najbližšie servisné stredisko a pošle jeho adresu na Vami uvedené mobilné tel. číslo. 

Pri nahlasovaní poruchy uveďte operátorovi:

Zelený Thermo King

Thermo King – skutočne ekologický prístup k podnikaniu!

GreenTech

Thermo King kladie veľký dôraz na to, aby vplyv jeho výrobkov na životné prostredie bol čo najmenší. Vo výrobnom procese a distribúcii používa najprísnejšie normy a materiály používané pri výrobe podliehajú recyklácii.

Pri realizácii svojej ekologickej stratégie Thermo King vyvinul technológiu využívania oxidu uhličitého (CO2) na kontrolu teploty v procese transportného chladenia. Tento prelomový vynález umožňuje výrobu tzv. kryogénnych chladiacich jednotiek, úplne bezpečných pre životné prostredie.

Od januára 2016 používajú všetky modely chladiacich jednotiek Thermo King v štandardnej výbave nové ekologické chladivo R – 452A, ktoré je prelomovým riešením v transportnom chladení. V porovnaní s doteraz používanými chladivami má nové chladivo takmer o polovicu menší vplyv na globálne otepľovanie (GPW). Vďaka nemu sú vyrábané chladiace jednotky oveľa vhodnejšie pre životné prostredie pri zachovaní tej istej výkonnosti a spoľahlivosti.

Nezáväzný dopyt

Radi sa Vám budeme venovať!

Pre spokojnosť a komfort našich zákazníkov zaisťujeme asistenčné servisné služby s nepretržitou prevádzkou.

Slovenský servis nonstop – 24/7

Medzinárodný servis
Pondelok–Piatok: 8:00–16:30 

Pondelok–Piatok: 8:00–16:30 

Naši zákazníci