EU Servis nonstop – 24/7

SK Servis nonstop – 24/7

a03_2x

Dodávky a skriňové vozidlá

Agregáty pre kompletné spektrum vozidiel.

Dodávky a skriňové vozidlá

Sortiment našich chladiacich agregátov uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.

Agregáty svojim výkonom pokryjú kompletné spektrum vozidiel – od malých dodávkových až po skriňové nákladné vozidlá s dĺžkou 7-8 m. Celý sortiment chladiacich agregátov je možné nakombinovať pre akýkoľvek prepravovaný tovar, a to od chladeného ovocia, cez citlivé farmaceutické produkty, až po hlbokomrazené produkty určené pre obchodné reťazce.

Dodávky a skriňové vozidlá

Séria V

Chladiaca jednotka série V je určená pre prepravu chladených alebo mrazených výrobkov na dlhé vzdialenosti, ako aj na distribúciu tovaru v meste.

Chladiarenské jednotky série V sú vysokovýkonné zariadenia, ktoré sú určené na udržanie teploty chladených, mrazených alebo hlboko zmrazených výrobkov v dodávkach v oblasti ich distribúcie. Elektronický ovládač je namontovaný na ľahko prístupnom mieste v kabíne vodiča. To, okrem iného, umožňuje jednoduché ovládanie chladiacej jednotky a reguláciu teploty bez opustenia kabíny.

Dodávky a skriňové vozidlá

Kompresor chladiacej jednotky tejto série je namontovaný v priestore motora vozidla pomocou montážnej konzoly a je poháňaný pomocou klinového remeňa alebo drážkovaného remeňa, a tiež pomocou elektromagnetickej spojky. S cieľom predĺženia životnosti kompresora je vybavený systémom Jet Lube (podpora mazania) a Jet Cool (vstrekovanie chladiacej kvapaliny).

Kvôli možnosti zväčšenia nákladného priestoru je táto séria vybavená ultratenkým výparníkom namontovaným na strope vnútri skrine chladeného priestoru. Kondenzátor je namontovaný vpredu na streche chladiarenskej skrine alebo streche vozidla.

 Štandardne je chladiaca jednotka napájaná motorom vozidla. Ako voliteľné vybavenie je k dispozícii elektrické napájanie (400 V / 230 V) a funkcia ohrevu.

Modely jednokomorovej aplikácie

Chladiace jednotky série V sú k dispozícii v štyroch verziách:

Modely v dvojkomorových aplikáciách

Séria B

Chladiaca jednotka série B je určená na prepravu chladených alebo mrazených výrobkov v malých dodávkach.

Maximálny objem, ktorý dokážu zabezpečovať chladiace jednotky tejto série je 6 m³ (pri teplote nákladu 6 °C). Nevyžaduje montáž kompresora v priestore motora, pretože je napájaný z alternátora vozidla (odporúčaný akumulátor s kapacitou 90 Ah a 125 A alternátor) alebo voliteľne z elektrickej siete. Toto umožňuje používať chladiacu jednotku v atypických vozidlách. Je vybavená elektronickým kabínovým ovládačom Direct Smart Reefer. S cieľom zväčšiť nákladný priestor je chladiaca jednotka vybavená ultratenkým výparníkom. Je dostupná v jednokomorovej verzii.

Dodávky a skriňové vozidlá

Model B 100

Séria Ce

Chladiace jednotky série Ce sú ideálne riešenia pre zákazníkov, ktorí prevážajú citlivý tovar v dodávkach do objemu 34 m³.

Dokonale spĺňajú prísne požiadavky rôznych spôsobov distribúcie, dokonca aj vtedy, keď teplota okolia dosahuje extrémne vysoké hodnoty. Rýchlejšie znižovanie teploty pomáha eliminovať úniky spôsobené otvorením dverí a zaisťuje vyššiu bezpečnosť nákladu.

Dodávky a skriňové vozidlá
Dodávky a skriňové vozidlá

Jednotky tejto série disponujú novými doplnkovými funkciami

Dostupné modely

Séria E

Thermo King pripravuje nový, čisto elektrický agregát série E-200.

Vďaka vlastnej batérie agregátu (nezávislej od autobatérií) bude schopný pracovať aj pri vypnutom motore.

Dodávky a skriňové vozidlá
Přehrát video

Najdôležitejšie vlastnosti novej jednotky E-200 sú:

Dostupné modely

Dodávky a skriňové vozidlá

Potrebujete poradiť?

Radi sa Vám budeme venovať!

Pre spokojnosť a komfort našich zákazníkov zaisťujeme asistenčné servisné služby s nepretržitou prevádzkou.